Menu

Vstupte do digitálního světa

Portál, který mi pomůže najít exkluzivní digitální zábavu a vzdělání.Co nejrychleji využijte boombastické ceny, které se nemusí opakovat! Začínáte s novým podnikáním, chcete zviditelnit svoji firmu nebo produkty a služby? Jste zaběhlá firma a jen potřebujete vyzkoušet jinou formu reklamy? Zkuste naší propagaci a vše nechte na nás. Stačí nás kontaktovat.

Exklusivní nabídky
a dodavatelé tvoří budoucnost portálu.

Vše je online

Snadná platba

Kvalitní obsah

Spolupráce
s digiboom+

Vyzkoušejte naší propagaci

Poskytnutím slevy/produktů/služeb na našem portálu se stanou vaše produkty nebo služby pro naše zákazníky zábavnější. Získáváte tím nové klienty, kteří o Vás nevěděli nebo jen hledali dobrou příležitost vyzkoušet něco nového. Nejčastější spolupráce je ve formě dropshippingu.

Informace o službě

Vytvoříme grafický návrh vašeho nového webu nebo si vyberte z hotových grafických šablon.

Rychlé dodání

Nabízíme bezpečnou platbu převodem na účet. Data o platebních kartách nejsou uloženy u nás, ale bezpečně v prostředí banky. Naše webové stránky jsou přístupné i z tabletu a mobilu.

Vše online

Objednáte. Kupón/produkt Vám pošleme na e-mail po připsání platby na náš účet. Všechny produkty jsou doručovány elektronicky. Po vyřízení Vaší objednávky je najdete ve Vašem profilu v historii objednávek.

Kvalitní obsah

Každý si může najít svůj cíl, je tu šíroká nabídka produktů a služeb. Vyberte si šablonu, objednejte a my vám zavoláme a napíšeme. Domluvíme se na průběhu zpracování a poslání vašich podkladů popř. jejich vytvoření.

Online podpora

Snadná komunikace přes email, chat nebo telefon. Údaje o vašich službách jsou u nás v bezpečí. Odpovíme na Vaše dotazy ohledně slev, kuponů, účtu, nastavení a plateb. Vše co potřebujete vědět je na stránce "Časté dotazy".

Prověřená kvalita

Vyzkoušejte jednoduché hodnocení a komentáře, které Nám i Vám umožní vybírat kvalitní nabídky. Exklusivní nabídky a kvalitní dodavatelé tvoří budoucnost a stabilitu internetového portálu.

Snadné objednání

Pokud se rozhodnete některou ze slev, produktů nebo služeb využít, stačí kliknout a koupit. Při objednávce zadáte e-mailovou adresu. Zaplacený produkt/službu bude zaslán na Váš zadaný email. Objednávku/fakturu je také možné uložit do formátu PDF.

Začněte registrací zdarma

Prohlédněte si digitální e-shop
a vyzkoušejte aktuální služby.

Prohlédnout