Menu

Vstupte do digitálního světa

Bezplatná registrace slouží jako Váš účet, který si můžete upravovat podle potřeby. Platby, koupené produkty, hodnocení, prohlížení nebo komentáře. To vše máte pod tímto účtem.

Na distribuční e-shopové platformě Digiboom je možné nakupovat digitální produkty. Jedná se pouze o "nehmotné" digitální produkty a služby, které jsou zprostředkovány pomocí těchto webových stránek.

Vytvoříme grafický návrh vašeho nového webu nebo si vyberte z hotových grafických šablon. Vyberte si šablonu, objednejte a my vám zavoláme a napíšeme.

Vše je online

Snadná platba

Kvalitní obsah

Spolupráce
s Digiboom+

Chcete se přidat k našemu týmu?

Tvoříme piktogramy, ikony, ilustrace, weby, animace nebo loga. Upravujeme fotografie i webové šablony. Zpracujeme kompletní webové prezentace. Zaměřujeme se pouze na prezentační/microsite weby. S námi se stane váš vizuál netradičním a osobitým. Prohlédněte si část našich projektů, konkrétní šablony s okamžitou možností spolupráce nebo naše grafické práce. Stylové weby, moderní vzhled, responzivní rozlišení pro mobilní zařízení. To je u nás samozřejmostí.

Informace o službě

Vytvoříme grafický návrh vašeho nového webu nebo si vyberte z hotových grafických šablon.

Rychlé dodání

Nabízíme bezpečnou platbu převodem na účet. Data o platebních kartách nejsou uloženy u nás, ale bezpečně v prostředí banky. Naše webové stránky jsou přístupné i z tabletu a mobilu.

Vše online

Objednáte. Informace o postupu Vám pošleme na e-mail po připsání platby na náš účet. Všechny produkty jsou doručovány elektronicky. Po vyřízení Vaší objednávky je najdete ve Vašem profilu v historii objednávek.

Kvalitní obsah

Každý si může najít svůj cíl, je tu šíroká nabídka produktů a služeb. Vyberte si šablonu, objednejte a my vám zavoláme a napíšeme. Domluvíme se na průběhu zpracování a poslání vašich podkladů popř. jejich vytvoření.

Online podpora

Snadná komunikace přes email, chat nebo telefon. Údaje o vašich službách jsou u nás v bezpečí. Odpovíme na Vaše dotazy ohledně slev, kuponů, účtu, nastavení a plateb. Vše co potřebujete vědět je na stránce "Časté dotazy".

Prověřená kvalita

Vyzkoušejte jednoduché hodnocení a komentáře, které Nám i Vám umožní vybírat kvalitní nabídky. Exklusivní nabídky a kvalitní dodavatelé tvoří budoucnost a stabilitu internetového portálu.

Snadné objednání

Pokud se rozhodnete některou ze slev, produktů nebo služeb využít, stačí kliknout a koupit. Při objednávce zadáte e-mailovou adresu. Zaplacený produkt/službu bude zaslán na Váš zadaný email. Objednávku/fakturu je také možné uložit do formátu PDF.

Začněte registrací zdarma

Prohlédněte si digitální e-shop
a vyzkoušejte aktuální služby.

Prohlédnout